ПРОПОЗИЦІЇ

Команда експертів ГО “Центр реформ та місцевого розвитку” готова сформувати та виконати найбільш прийнятний План дій по створенню АРР саме у вашому регіоні. Крім того – і це найважливіше! – ми працюватимемо не лише на стадії створення установи, але й надаватимемо консультаційну, організаційну, правову допомогу, тренінгову та менторську підтримку у перший рік її функціонування. Ми пропонуємо проведення спеціалізованих тренінгів, підготовку проектів розвитку, супроводження їх на стадії подачі та погодження донорами, впровадження та звітування за міністерськими і міжнародними вимогами, організацію підвищення кваліфікації працівників установи та інші послуги.

Розвиток інституційної спроможності Агенції регіонального розвитку

Ми пропонуємо алгоритм ефективного використання наявного в регіоні ресурсного потенціалу для залучення коштів в бюджет АРР, що забезпечить результативне функціонування АРР та сприятиме досягненню позитивних змін у регіональній економіці.

Алгоритм та покрокова інструкція по створенню Агенції регіонального розвитку

Інструкція розроблена з розрахунку можливих кроків та заходів під час процесу створення АРР, кількість яких можна збільшити або зменшити у відповідності до стадії готовності регіональних інституцій та специфіки області.

Створення Агенції місцевого розвитку. Проектна пропозиція

Запропоновані рішення є найбільш оптимальними для українських реалій, відповідають практикам Європейського союзу, міжнародних фінансових організацій, а також чинному українському законодавству.

Підготовка проектів для органів місцевого самоврядування

Проектні пропозиції, підготовлені нашими експертами, відповідають вимогам проектів Євросоюзу і Державного фонду регіонального розвитку та спроможні отримати фінансову підтримку від держави і міжнародних донорів на їх реалізацію.

Навчальний курс для персоналу АРР (тривалістю 3 місяці)

Наші експерти розкажуть, де брати нові ідеї для розвитку громад та які методи і підходи застосовувати при вирішенні стратегічних і оперативних завдань.

Практичний посібник для українських міст та районів “Як створити життєздатну Агенцію місцевого розвитку”

Посібник призначений для всіх суб’єктів — від громадян до органів влади та самоврядування — зацікавлених у створенні ефективного і сучасного інструментарію місцевого розвитку для вирішення пріоритетних завдань розвитку своїх територій.