ПРОЕКТИ

Підтримка реформи місцевого самоврядування в Україні

Проект спрямований на прискорення процесів децентралізації в Україні, розбудову спроможних громад та формування ефективної публічної влади.

Створення інфраструктури сталого територіального та економічного розвитку Донецької області

Основні завдання проекту – створення дієвого Агентства регіонального розвитку Донецькій області як складової інфраструктури сталого територіального та економічного розвитку регіону, підготовка для Агентства кваліфікованого персоналу, формування спільноти мотивованих підприємців і представників громад, підготовка за їх участі пілотних бізнес-планів і проектів розвитку та модернізації.

Створення інфраструктури сталого територіального та економічного розвитку Луганської області

Основні завдання проекту – створення дієвого Агентства регіонального розвитку Луганської області як складової інфраструктури сталого територіального та економічного розвитку регіону, підготовка для Агентства кваліфікованого персоналу, формування спільноти мотивованих підприємців і представників громад, підготовка за їх участі пілотних бізнес-планів і проектів розвитку та модернізації.

Підвищення інвестиційної привабливості України та конкурентоспроможності регіонів

Участь у проекті дозволила Україні перейняти досвід Польщі зі створення та розвитку індустріальних парків і підвищення економіки об’єднаних територіальних громад шляхом залучення інвестицій.