Люди і дані – ключові елементи інфраструктури розвитку територій

Хто володіє інформацією – володіє світом.

Зараз в усьому світі дані – це механізм, який рухає економіку, державне та місцеве управління, громадський сектор та журналістику. Рішення на основі даних, сервіси на основі даних, розслідування на основі даних.

Запровадження, підтримка та контроль за політикою відкритих даних в кожному місті чи громаді – це ключ до розумного, успішного та прогресивного регіону. Такого, якого прагнуть його мешканці та справжні управлінці.

Наші експерти знають, як використовувати можливості відкритих даних і людський потенціал для економічного розвиту областей України. Ефективний та мобільний інструмент залучення фінансування для вирішення конкретних завдань територіального розвитку – розробка якісних розвиткових проектів і залучення до їх реалізації «якісних» людей.

Ми маємо готові моделі розвитку територій і пропонуємо сучасні методи реалізації розвиткових проектів на місцях.

Наш наступний крок на шляху до економічного відродження регіонів – реалізація в Україні ідеї smart-спеціалізації. Застосування цього новітнього підходу визначається як ключовий компонент співпраці в рамках Європейської політики добросусідства щодо можливості використовувати європейські структурні та інвестиційні фонди.

Новий напрямок нашої діяльності передбачає набір персоналу АРР для роботи над розвитковими проектами. Ми знаємо, як мають працювати проектні менеджери в умовах європеїзації, та готові допомагати їм навчитися цьому.

Запрошуємо до співпраці!